Hakkımızda

      BİZ

      Anka Reklam,Tabela ve Tanıtım Hizmetleri olarak Kısa bir sürede dijital baskı ve ışıklı - ışıksız tabela imalatlarıyla sektördeki yerini almıştır. Firmamız zamanın kaliteli, hızlı ve ekonomik projeleri ile sektörde ön plana çıkmıştır. Firmamız günümüz teknolojisinin sağlamış olduğu bütün yenilikleri takip etmekte olup, şuan da 250 + 250 M2 lik kapalı alanda uzman kadrosu ve gelişmiş ekipmanlarıyla faliyetlerine devam etmektedir.

      VİZYONUMUZ

      Anka reklam ve tabela Başta Ankara'da olmak üzere Türkiye genelinde gerçekleştirmiş olduğu kaliteli ve başarılı projelerinde kullanmış olduğu, teknolojik ekipmanları, profesyönel kadrosuyla sektöründe her zaman ön planda olmuş ve olmaya da devam edecektir.


      MİSYONUMUZ

      Anka rekla ve tabela her zaman yenilikçi, ileriye dönük bir firma olmayı kendine ilke edinmiştir. Bu doğrultuda sektöründeki teknolojik gelişmeleri takip ve tedarik etmekle birlikte müşterilerinin Kaliteli işlere en hızlı şekilde ulaşmalarını, iş teslimindeki memnuniyetlerini yüksek kılmayı hedeflemektedir.


      KALİTE POLİTİKAMIZ

      Firmamız yönetim, grafik tasarım ve imalat birimleri olmak üzere, müşterilerimizin isteği doğrultusunda çalışmalar yapmayı ilke edinmiştir. Kalite bilincine sahip çalışanlarımızla tüm reklam ve tanıtım hizmetlerini tek bir noktada birleştirmiş ve müşterilerine sunmuştur. Gelişme adına gerekli yatırımları yapmayı ve müşteri memnuniyetini sağlayarak, sektöründe ön planda bir kuruluş olmayı amaç edinmiştir.

      
Fuar Standları
Hizmet Bölgelerimiz