Ankara_Işıklı_Tabela_İmalatı

Ankara Işıklı Tabela İmalatı.


      Ankara Işıklı Tabela Işıklı Tabela çeşitleri Pleksi kutu harf, Aleminyum Oyma, Paslanmaz kutu harf, Led Tabela kayan yazı, Işıklı Germe Tabela gibi tabela çeşitleri vardır. Işıklı tabela görünüş bakımından şıklık dikkat çekicilik, modernlik ve tasarımlarıyla dikkat çekmesi gerekir.
Dikkat Çekmeyen Işıklı Tabelalar kullandıkları enerji bakımında da günümüz şartlarında en ekonomik olması tercih edilmeli. Şuanda tercih edilen  teknoloji led ışıklardır. Led ışıklarında kendi aralarında kaliteleri vardır en kaliteli ve sağlam sistem mödül led dir. Mödül led erle yapılan ışıklı tabela uzun ömürlü olur az enerji tüketir ışık azalması veya renk değişmesi yaşanmaz.

      Işıklı tabela imalatı yapılırken pleksi kutu harf secilecek ise alt tabakanın mutlaka 8 mm kalınlığından fazla bir kalınlıkla dekota kullanılmalıdır. Pleksiler cnc makinada kanallı brişekilde açıldıktan sonra kenarları birbirini öpecek şekilde oturmalıdır. Pleksiler ısıl işlemden geçtikten sonra şekilleri verilerek bükülür Harf tamamen ortaya çıktıktan sonra artık klorofom denen maddeyle yapıştırma işlemine geçilir. Işıklı tabelada en iyi kenar kalınlığı 8cm dir ışığın daha düzgün dağılması için 8 cm den kısa olmamalıdır.

      Işıklı Pleksi Kutu Harf Tabelanın Toplanması  

      Işıklı pleksi kutu harfler hazırlandıktan sonra alt tabakaya alıştırılır ve ledlerin döşenmesine başlanır. Modül led dediğimiz yani piyasada takoz led denen led sistemi ile yapacağımızdan her bir ledin arası 4-5 cm den fazla olmamalı ve belirli bir hizayla döşenmeli ışıklı tabelalarda ışığın düzgün dağılımı çok önemli bir etkendir.

      Ledler döşendikten sonra mutlaka aralar kontrol ediler slikon ile kontrol edilmeli ileri zamanlarta toz, kir pas ve su gibi dış etkenlere dayınıklılık için çok önemlidir.    

    

✅ Anka reklam Kurumsal Telefon:Arama Yap (538-551-74-74)
✅ Ankara Branda Baskı Firmaları:Arama Yap (538-551-74-74) 
✅Ankara Folyo Baskı Firmalar:Cam Folyo Baskı 
✅Işıklı Tabelalar :Totem Tabelalar      Işıklı Pleksi Kutu harf Tabela Montajı

      
Montaj yerine göre hazırlanan konsüller yerlerine bağlandıktan sonra montaj kısmı çok kolay ve basit bir iştir. Zaten önceden hazır olan ışıklı tabela kaldırılarak konsollere bağlanılır.      Ankara ışıklı tabela kullanım alanları.

Otel Tabelaları -Okul Tabelaları-Hastane Tabelaları-Özel okul -Tabelaları-Avukat Tabelaları-Doktor Tabelaları-Lokanta Tabelaları-Restaurant Tabelaları-Motel Tabelaları-Pastane Tabelaları-Resmi kurum ve kurulaşlar-Bakanlık Tabelaları-Çiğ Köfteci Tabelaları-
Beyaz Eşya bayiileri-Mobilya Mağazaları-Taksi Durak Tabelaları-Market Tabelaları-Özel Hastane Tabelaları-Eczane Tabelaları gibi kullanım alanları vardır.


 ankara ışıklı tabela   ankara ışıklı tabelatabela ankara, led tabela ankara, ankara tabela, led tabela, ışıklı tabela, tabela fiyatları, kayan yazı fiyatları, tabelacı, Ankara led tabela fiyatları, kayan yazı ankara, ışıklı tabela ankara, tabelacı ankara, totem tabela, ışıklı tabela fiyatları, Ankara reklam tabela fiyatları, tabela örnekleri, ledli tabela, tabela, tabela fiyatları ankara, ankara reklam tabela, kayan yazı tabela fiyatları, kayan yazı, ankara led tabela, led ışıklı tabela, kayan yazı tabela ankara, kayar yazı tabela, kayan yazı fiyatları ankara, reklam ankara, ankara tabelacılar, tabela modelleri, kutu harf, totem tabela ankara, ankara tabelacı, dijital tabela, totem tabela fiyatları, reklam tabela ankara, ankara reklam tabela, ed kayan yazı fiyatları, kayan yazı led tabela fiyatları ankara, kayan yazı led tabela fiyatları, neon tabela fiyatları, reklam tabela ankara, tabela firmaları, tabela reklam, tabela reklam ankara, kayan yazı tabela, işikli tabela, led kayan yazı, led tabela fiyatları ankara, let tabela, elektronik tabela, neon tabela, led tabela fiyat, ankara reklam, ışıklı led tabela, kayan yazi, ankara tabela firmaları, ankara tabela reklam, pleksi kutu harf, paslanmaz kutu harf, led ankara, led ışıklı tabela fiyatları, kutu harf tabela, led tabela yapımı, totem reklam, ankara tabela fiyatları, tabela fiyatlari, led tabela kayan yazı, ledli tabela fiyatları, tabelalar, kayan yazı led tabela, led pano, ankara reklam tabela firmaları, isikli tabela, led dünyası, ankara led firmaları, paslanmaz harf, Ankara ucuz tabela, tabelalar, ankaradaki tabelacılar, pleksi tabela, tabelacılar ankara, ankara kayan yazı, ışıklı reklam tabelası, tabela led, tabelacılar, ışıklı tabelalar, led tabela fiyat listesi, led tabela kayan yazı fiyatları, krom harf ankara, kayan yazı panel fiyatları, tabela fiyat, yönlendirme tabelaları, led reklam, hazır led tabela, tabela çeşitleri, reklamcı ankara, ışıklı tabela fiyatları ankaraFuar Standları
Hizmet Bölgelerimiz