Branda Baskı Vinil Baskı

Branda baskı nedir?     

  Piyasada Branda Baskı Olarak Bilinen Vinil Baskı Uv yada Dijital (cymk) Makinelerde Püskürtme Yöntemi İle Basılan Bir Baskı Meteryalidir.
Branda Baskılar Hem zaman Hemde Ekonomik olarak Tercih edilmektedir.
Branda Baskılar ile Tanıtım Afişleri,Işıklı Işıksız Tabela, Pankartlar, Cephe Kaplamaları, Cephe Uygulamaları, Satılık Afişleri, Kiralık Afişleri vs yapılabilir.
Branda Baskıların Brandanın 1m2 ye düşen Ağırlığı ilede Kalitesi Ölçülendirilir.
Örnek Gramajlar . 280 gr dan 550 gr ma kadar  baskılı brandalar bulunur.

VC (poli vinil clorür) esaslı bileşenlerden Üretilen Brandalar  , değişken dokuma sıklığı nedeniyle farklı kopma ve yırtılma özellikleri olan; ısı ve ışık mukavemetleri değişkenlik gösteren; metrekare ağırlıklarıyla ticari olarak tanımlanan; reklam sektöründe Genellikle Dış mekan  uygulamalarında yaygın olarak kullanılan dijital baskı malzemesidir.

Çok Kolay temizlenebilir Güneş Işınlarından korumalı kaliteli dokusu, Yanmaya  karşı dayanıklı, Lekelenmez  anti-statik özelliği, suya ve ağır hava koşullarına karşı dirençli olması özellikleriyle uzun süreli Dış mekan  uygulamalarında tercih edilmektedir.

Solvent, ekosolvent, U.V. ve İç mekan latex makinelerde üzerine baskı yapılabilir. Branda Baskıda Büyük Ölçüler için  parçalar halinde de birbirine kaynak yapılabiilir. cephe giydirmeleri ve açık alan uygulamalarında kullanılmaktadır. Ankara Branda Baskı


Ankara Branda Baskı

Ankara Branda Baskı

Ankara Branda Baskı

Ankara Branda Baskı

Branda Baskı Ankara İle Hizmetinizdeyiz.


✅ Anka reklam Kurumsal Telefon:Arama Yap (538-551-74-74)
✅ Ankara Branda Baskı Firmaları:Arama Yap (538-551-74-74) 
✅Ankara Folyo Baskı Firmalar:Cam Folyo Baskı 
✅Işıklı Tabelalar :Totem Tabelalar

Fuar Standları
Hizmet Bölgelerimiz