Satılık Branda Afiş

Satılık Branda Afiş Nedir?

         Satılık Branda afişler Genelde Sahibinden Satılık veya Emlakçılar Tarafından Kullanılan Bir İlan Duyuru Yönteminde Kullanılan Afiş,Poster vs dir. Kullanılan Malzeme Cinsine göre 280 gr İthal vinil Branda 440 gr İthal Çin Vinil Branda ve 440 gr Avrupa Vinil Branda Cinsine Göre Fiyatlandırılır.Satılık Branda Afiş Tasarımı Nasıl Olmalıdır?


Satılık Branda Afişlerde Genelde 2 veya 3 renk Tercih edilmelidir. Çok Karmaşık renklerden Uzak Durulmalıdır. Zemin Geceleride Gözükmesi Açısından Satılık brandasında Açık Renk Tercih Edilmelidir. Sahibinden Satılacak Bir Daire veya Dükkan vs. Kullanılacak ise En üstte Büyük ve kalın Puntolarla SAHİBİNDEN 
Yazılarak Brandanın Tasarımına Başlanmalıdır. Alt Satıra SATILIK ve En alt Satırada Telefon numarası yazılır. Tüketicinin İlk Baktığı yer Emlakcımı Sahibindenmi Kısmıdır. Emlakçılar İçinde Aynı Sistem Kullanılmalıdır.Tüketici Hangi Emlak Firmasını Aradığına en Önce Dikkat Edecektir.


Satılık Branda Afiş Ölçüleri


Satılık Branda Ölçüleri Brandanın Asılacağı Katın Yüksekliğine Göre değişir. Örnek Olarak 20 Katlı Bir binanın 1ve 2. Katına Asılacak İse 100x100 cm Bir Ölçü Yeterlidir.
Ama 7. Kata asılacaksa 200x300 Olmadır. Branda Tasarımını Yaptıracağınız Zaman Grafikere Kaçıncı Kata asılacağını Söylerseniz Sizin İhtiyacınız Olan Ölçüye Göre Çalışmasını Yapacaktır.


Satılık Branda Afiş Fiyatları 


Satılık Branda Afiş Fiyatları Neye Göre Belirlenir.

  • Birinci Öncelik Malzeme Cinsine göre Brandanın Fiyatı değişir.
  • Sonrasında Ölçü fiyatı belirleyen en önemli etkendir.
  • Kenarlarında dikiş veya kapsül olması Kolon Dikiş Olması da fiyatı etkileyen unsurlar arsındadır.
  • Tasarımda kullanılan renk ve yazıların çokluğu azlığı fiyata hiç etki etmez.SATILIK BRANDA AFİŞ ÖRNEKLERİ 

Satılık Branda Afiş Ankara

Satılık Branda Afiş
Fuar Standları
Hizmet Bölgelerimiz