google-site-verification=qF-k8V4SCTxpoXILnJ2IM4fHSPbe3Y-iSnLQpRHitqs

Strafor Kesim

Strafor kesim Nasıl Yapılır ?

     Strafor dan Harf,Logo,Şekil Yada Heykel Yapmak için önce Doğru Malzeme Seçilmeli. Doğru malzeme iç makan yada dış mekan da mı ? Kullanılacak diye ikiye ayıralım. İkinci seçimimiz logomuzun büyüklüğü ve kullanılacak xps yada strafor (köpük) mü olacak.

     Xps (sert Strafor ) Dış mekan için uygun olup 0,5 cm den 60 cm kalınlığa kadar 
kesilebilir. Sert olduğundan tüm şekiller kusursuz kesilir. 
     Strafor (köpük) hepimizin hemen hemen gördüğü beyaz eşyaların kolilerinin içinden çıkan yumuşak olan köpüktür. İç mekan için uygundur Xps e göre ekonomiktir. Kolay ezilebilir,kırılabilir ve deforme olabilir 0,5 cm den 100 cm kadar kalınlıkta kesilebilir.
    
     Strafor kesimin iki farlı şekli vardır 1.si Cnc router makinelerde 2.si Cns Sıcak telle kesim. Cnc Roter en fazla 5 cm kalınlıkta strafor yada xps kesebilirken Cnc Sıcak telli makinelerde makinanın büyüklüğüne göre 200 cm e kadar olan kalınlıklarda kesim yapabilir.

     Ankara Anka reklam olarak her 2 makinedende bünyemizde bulunmakta ve iki türlüde kesim yapmaktayız. Ama yine bizim 1. tercihimiz cnc Sıcak telle Kesimdir.

    Dilediğiniz Ölçüde ve Kalınlıkta Strafor,xps ve köpük keseimi yapmaktayız.

Ayrıntılı Bilgiye 0312 319 81 86 nolu telefondan yada whatsapp 0312 319 81 86 tan ulaşabilirsiniz.  Strafor kesim Nasıl Yapılır